Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] PET


Qest112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie pet'a.

Jak go rozwijać, chodzi mi bardziej o kamikadze. I jakie sa najpotrzebniejsze dodatki do niego?

 

Jesli chodzi o kamikadze - rozwijać do 8 lvl i kupywać wyłącznie na 3lvl, żadnych innych.

 

Najpotrzebniejszy prortokół to mechanizm unikowy - na PvP nie zastąpiony.

 

Do npc protokół anty anlienowy. ( Obowiązkowo wzystkie sloty na lasery odblowae, najlepiej założone LF4 - przydatne na PvE i PvP)

 

Pod palladium i bocenie na boxach (szczególnie na spearchedzie) protokół radarowy.

 

Z mechanizmów do do sur (pod OS'a) i do bocenia ( zbieracz). Handlówka (3lvl) pod sprzedaż sur).

 

Nie marnuj kasy na zwiększanie HP.

 

Innych mechanizmów/protkołów nie kupuj, bo są nie pzydatne.

 

Sloty na protokoły powinieneś mieć odblokowane na max, żeby "poczuć" efekty weź min. 5-10 protokołów.

Opublikowano

najpierw wbij 8 lvl na peta, później mechanizm zbierający boxy / ewentualnie kamikadze zależy jak grasz

protokoły.. do zbierania boxów jak włożysz 8protokołów radarowych to pet bedzie latał przez 2/3 mapki co jest dość przydatne ;p

 

protokoły anty alienowe sobie możesz w nos wsadzić, po cholere to? -.-

co do unikowych też wystarczy jeden bo więcej się nie przydaje, bo i po co? :P

 

 

@edit

900 post :D jeszcze 100 i świętujemy ^^

Opublikowano

 

 

protokoły anty alienowe sobie możesz w nos wsadzić, po cholere to? -.-

co do unikowych też wystarczy jeden bo więcej się nie przydaje, bo i po co? :P

 

 

@edit

900 post :D jeszcze 100 i świętujemy ^^

 

Na NPC protokół zwiększa dmg o 72% na maxie. Daje to przy full lf4 na 16lvl 3,6k z x1.

 

A unikowy zwiększa prawdopodobieństwa pudła o 36%, czyli co 3 salwa to jest pudło.

Opublikowano

Przepraszam za OFftopic ,nie chciało mi sie zakładać nowego tematu :

 

Kupno Peta jest opłacalne ? Jak z "paliwem" ?

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

A może mi ktoś napisać dokładnie jakie ulepszenia do peta kupić pod pve?

Na pecie mam lf3:)

 

Full laserów i kamikadze pod PvE. Do tego albo radarów min. 8 , albo antyalienowych na maxa. Zależy czy w trakcie trwania cooldownu zbierasz boxy czy w ochronnym puszczasz PET'a.

 

 

2nd UP,

 

Bez PET'a za szybko nie osiągniesz czegoś konkretnego. Więc czym prędzej trzeba go kupić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...